Filmy instruktażowe

Wydruk pozycji kosztorysowej w formie uproszczonej w programie Norma PRO - w niektórych sytuacjach istnieje konieczność wydruku wybranych pozycji z kosztorysu szczegółowego w formie uproszczonej. W tej prezentacji...
Zamiana przedmiaru na kosztorys w programie Norma PRO - w tej prezentacji przedstawiamy jak można zamienić przedmiar na kosztorys w programie Norma PRO.
Zerowanie cen w kosztorysie w programie Norma PRO - w tej prezentacji przedstawiamy jak można zlikwidować ceny jednostkowe w kosztorysie w programie Norma PRO.
Import wskaźników narzutów z Intercenbudu/Sekocenbudu - w tej prezentacji przedstawiamy jak można zaimportować wskaźniki narzutów z Intercenbudu i Sekocenbudu do programu Norma PRO.
Różne stawki VAT w kosztorysie - w tej prezentacji przedstawiamy jak można rozwiązać problem naliczania różnych stawek VAT w kosztorysie w programie Norma PRO.
Zmiany dostawców dla wszystkich lub wybranych materiałów w programie Norma PRO - w tej prezentacji przedstawiamy jak zmienić dostawców dla wszystkich lub wybranych materiałów w programie Norma PRO.
Podstawowe funkcje programu Norma PRO - w tej prezentacji przedstawiamy podstawowe funkcje programu Norma PRO.
Import cennika Intercenbud do programu Norma PRO - w tej prezentacji przedstawiamy jak zaimportować cennik Intercenbud do programu Norma PRO z płyt CD oraz z serwisu www.
Eksport danych z Normy PRO i Normy STANDARD do MS Excel i innych programów kalkulacyjnych - w tym artykule przedstawiamy różne sposoby przenoszenia danych z Normy do arkusza kalkulacyjnego.
Wczytywanie przedmiarów zapisanych w formacie PDF - niniejsza prezentacja ilustruje działanie modułu importującego przedmiary z plików PDF w Normie PRO, STD i EXPERT.